KONAČAN PLASMAN NA MALOM ZLATNOM OPANKU 2014.
Plasman
NAZIV ANSAMBLA
MESTO
KATEGORIJA
TE-1
TE-2
TE-3
UU-1
UU-2
UU-3
KOSTIM
UKUPNA OCENA
1
OŠ UGRIN BRANKOVIĆ NERESNICA
bumbari
90
92
92
90
92
92
90
638
2
KUD LAPOVO MARKOVAC LAPOVO
bumbari
90
92
85
84
92
80
88
611
3
KUD MAKSIM MARKOVIĆ KOSJERIĆ
bumbari
85
82
90
88
85
84
80
594
4
KUD DUKAT SIMIĆEVO
bumbari
80
82
85
88
85
84
80
584
5
KUD ŽIKA POPOVIĆ RANOVAC
bumbari
60
60
62
60
58
60
90
570
6
KUD MILENKO TOPALOVIĆ B.BAŠTA
bumbari
85
78
80
83
78
80
85
569
7
KUD ĐERDAN  VALJEVO
bumbari
80
78
78
80
83
80
85
564
8
KUD MILOJE POPOVIĆ ĐAK KUSADAK
bumbari
76
80
80
75
80
80
90
561
9
DOM KULTURE MLADOST GLOGONJ
bumbari
78
80
80
80
80
80
80
558
10
ANIP JU LIRA BATAJNICA BUSIJE
bumbari
68
80
78
69
82
78
85
540
11
KUD GRADAC VALJEVO
bumbari
74
75
80
70
75
80
78
532
12
KUD PRVI PARTIZAN UŽICE
bumbari
74
75
78
72
75
75
80
529
13
KUD BATAJNICA BATAJNICA
bumbari
75
72
80
75
70
75
75
522
14
FA KARANOVAC 2. ansambl KRALJEVO
bumbari
72
68
78
70
68
78
82
516
15
KUD BRATSTVO-2 SUBOTICA
bumbari
70
75
68
70
75
68
90
516
16
KUD CEROVICA DOBOJ
bumbari
72
74
70
72
72
70
80
510
17
KUD BRATSTVO-1 SUBOTICA
bumbari
68
65
85
68
65
70
70
491
18
ANIP JELEK SJENICA
bumbari
65
70
68
64
70
68
85
490
19
KUD STEVAN ŠTRBAC ŠKOLA FOLKLORA VRČIN
bumbari
65
70
72
62
70
70
78
487
20
FA KARANOVAC 1. ansambl KRALJEVO
bumbari
68
70
70
68
70
68
72
486
21
ANIP FRULA RAŠKA
bumbari
68
60
73
70
60
70
78
479
22
KUD SREM JAKOVO
bumbari
68
65
70
68
65
65
70
471
23
KUD ŠUMADIJA BARAJEVO
bumbari
68
62
63
70
60
60
70
453
24
KUD RADOST   BEOGRAD
bumbari
68
65
60
64
62
58
70
447
25
KUD STEVAN ŠTRBAC VRČIN
bumbari
70
74
75
70
76
75
7
447
26
ANIP TAURUNUM BEOGRAD
bumbari
60
60
60
60
60
65
75
440
27
KUD SVETOZAR MARKOVIĆ NOVI SAD
bumbari
58
60
58
58
60
60
68
422
Plasman
NAZIV ANSAMBLA
MESTO
KATEGORIJA
TE-1
TE-2
TE-3
UU-1
UU-2
UU-3
KOSTIM
UKUPNA OCENA
1
KUD LIVADICA
D. LIVADICA
leptiri
95
92
96
95
94
95
85
652
2
KUD ĐERDAN
VALJEVO
leptiri
94
92
92
93
92
92
88
643
3
KUD TAURUNUM 
BEOGRAD
leptiri
92
85
94
92
85
94
89
631
4
FA PETAR KOKČIĆ
BEOGRAD
leptiri
90
90
94
94
90
94
78
630
5
GKUD ALAT SWISSLION
TREBINJE
leptiri
86
89
90
85
90
91
95
626
6
KUD DUKAT 
SIMIĆEVO
leptiri
86
90
90
88
92
90
85
621
7
DOM KULTURE IZVOR
GORIĆ VALJEVO
leptiri
86
88
88
87
90
90
80
609
8
SEVOJNO
UŽICE
leptiri
86
84
92
80
86
90
88
606
9
ANIP FRULA
RAŠKA
leptiri
85
86
87
85
86
87
85
601
10
KUD SLOBODA
RUMENKA
leptiri
85
85
85
86
85
85
80
591
11
KUD MIĆA TADIĆ
KRUPANJ
leptiri
87
86
80
88
90
80
78
589
12
KUD ŠAFARIK
BEOGRAD
leptiri
78
82
85
80
80
85
85
575
13
AFA SVETOZAR MARKOVIĆ
KRAGUJEVAC
leptiri
82
85
85
78
80
84
80
574
14
KUD MILOJE POPOVIĆ ĐAK
KUSADAK
leptiri
85
84
77
85
80
77
80
568
15
KUD BATAJNICA
BATAJNICA
leptiri
80
80
86
80
80
86
75
567
16
KUD KONDIR 
MIONICA
leptiri
80
85
81
80
85
81
75
567
17
KUD STEVAN ŠTRBAC
VRČIN
leptiri
80
88
75
86
80
78
77
564
18
ANIP JU LIRA
BATAJNICA BUSIJE
leptiri
78
85
80
84
80
70
78
555
19
KUD ŠUMADIJA
BARAJEVO
leptiri
78
75
80
80
70
80
80
543
20
KUD MAKSIM MARKOVIĆ
KOSJERIĆ
leptiri
80
78
75
80
80
75
68
536
21
KUD MILENKO TOPALOVIĆ
B.BAŠTA
leptiri
80
68
78
80
65
70
78
519
22
KUD SVETOZAR MARKOVIĆ
NOVI SAD
leptiri
70
76
75
70
75
75
76
517
23
ANIP JELEK
SJENICA
leptiri
72
76
74
70
75
75
75
517
24
ANIP FRULA 
RAŠKA
leptiri
72
70
75
70
72
70
87
516
25
KUD OKARINA 
BEOGRAD
leptiri
70
72
75
68
70
70
88
513
26
KUD BRAĆA JERKOVIĆ 
BEOGRAD
leptiri
70
70
78
70
70
78
75
511
27
FA KARANOVAC 
KRALJEVO
leptiri
72
70
71
72
70
70
80
505
28
KUD LAPOVO MARKOVAC
LAPOVO
leptiri
70
70
70
70
70
70
85
505
29
KUD SREM
JAKOVO
leptiri
68
70
70
70
70
70
78
496
30
FS LJUBA NENADOVIĆ
BEOGRAD
leptiri
68
65
68
68
65
68
88
490
31
KUD ARILJE
ARILJE
leptiri
68
68
70
65
65
68
77
481
32
KUD BRATSTVO
SUBOTICA
leptiri
65
65
68
65
65
68
73
469
33
KUD ĐURĐEVDANSKO KOLO
PODGORICA
leptiri
65
65
66
65
65
65
70
461
34
KUD BANAĆANKA-1
BELA CRKVA
leptiri
65
65
60
65
62
58
75
450
35
KUD RADOST
BEOGRAD
leptiri
60
60
62
60
60
62
70
434
36
KUD BANAĆANKA-2
BELA CRKVA
leptiri
55
57
58
54
55
58
60
397
Plasman
NAZIV ANSAMBLA
MESTO
KATEGORIJA
TE-1
TE-2
TE-3
UU-1
UU-2
UU-3
KOSTIM
UKUPNA OCENA
1
DOM KULTURE IZVOR GORIĆ VALJEVO
juniori
94
92
93
95
92
95
88
649
2
KUD SEVOJNO UŽICE
juniori
95
94
90
94
94
90
90
647
3
KUD TAURUNUM BEOGRAD
juniori
94
90
94
92
90
94
89
643
4
KUD ĐERDAN VALJEVO
juniori
92
91
89
92
91
90
88
633
5
ANIP JU LIRA BATAJNICA BUSIJE
juniori
88
90
92
90
90
92
90
632
6
KUD PRVI PARETIZAN UŽICE
juniori
95
94
80
95
95
80
88
627
7
KUD MILOJE POPOVIĆ ĐAK KUSADAK
juniori
88
87
90
90
91
90
85
621
8
KUD RADOST BEOGRAD
juniori
84
85
84
84
85
84
89
595
9
DOM KULTURE MLADOST GLOGONJ
juniori
80
85
86
80
85
86
80-
582
10
KUD PLAVI DELJA VELIKI SEN PETER RUMUNIJA
juniori
84
80
78
84
80
75
89
570
11
GKUD ALAT SWISSLION TREBINJE
juniori
80
80
80
80
80
80
88
568
12
KUD STEVAN ŠTRBAC VRČIN
juniori
80
85
80
80
85
80
70
560
13
 KUD ĐURĐEVDANSKO KOLO PODGORICA
juniori
80
80
78
80
87
78
70
553
14
SVETOZAR MARKOVIĆ MEDVEĐA
juniori
75
75
70
76
75
70
75
516
15
KUD SREM JAKOVO
juniori
70
72
72
75
70
70
75
504
16
KUD LAPOVO MARKOVAC LAPOVO
juniori
70
72
72
70
72
70
78
504
18
KUD ARILJE ARILJE
juniori
70
70
70
68
73
68
82
501
19
DOM KULTURE BABUŠNICA BABUŠNICA
juniori
78
70
75
76
60
75
65
499
20
KUD OKARINA  BEOGRAD
juniori
70
70
70
70
70
70
65
485
21
KUD ĐERDAN IVANJICA
juniori
65
70
66
60
65
66
73
465
22
 KUD RUDAR  RUDOVCI
juniori
68
68
65
65
60
60
75
461
23
KUD BANAĆANKA BELA CRKVA
juniori
56
60
60
55
60
60
70
421